innogy

Nízký tarif innogy

innogy je jedním z největších dodavatelů energií v České republice. Nabízí svým zákazníkům plyn, elektřinu a další služby související s energetikou. V tomto článku se zaměříme na ceník elektřiny, který innogy nabízí pro domácnosti, a na recenze zákazníků, kteří využívají jejich produkty.

Ceník elektřiny innogy pro rok 2024

innogy má pro své zákazníky připravené různé tarify elektřiny, které se liší podle délky smlouvy, výše spotřeby a dalších parametrů. Podle našeho srovnání jsou nejvýhodnější tyto tarify:

  • Energo 24 – je tarif s pevnou cenou elektřiny na dva roky. Cena za kilowatthodinu (kWh) je 11,50 Kč včetně DPH pro vysoký tarif (VT) a 9,50 Kč pro nízký tarif (NT). Tento tarif je vhodný pro zákazníky, kteří chtějí mít jistotu, že se jejich cena elektřiny nezmění v průběhu smlouvy.
  • Garance 36 – je tarif s pevnou cenou elektřiny na tři roky. Cena za kWh je 11,90 Kč pro VT a 9,90 Kč pro NT. Tento tarif je vhodný pro zákazníky, kteří chtějí mít jistotu na delší dobu a nechtějí se starat o změny cen na trhu.
  • Optimal – je tarif s proměnlivou cenou elektřiny podle tržních podmínek. Cena za kWh se každý měsíc aktualizuje podle průměrné ceny na burze PXE. Tento tarif je vhodný pro zákazníky, kteří chtějí využít možných úspor při poklesu cen na trhu.

Pro zobrazení konkrétního ceníku elektřiny podle vašeho místa odběru a spotřeby můžete použít kalkulačku na webu innogy . Tam si také můžete snadno a rychle uzavřít smlouvu o dodávce elektřiny.

Recenze zákazníků innogy

innogy se snaží poskytovat svým zákazníkům kvalitní služby a spokojenost. Podle recenzí na internetu jsou zákazníci innogy spokojeni hlavně s tímto:

  • Výhodné ceny elektřiny – zákazníci chválí, že innogy nabízí konkurenceschopné ceny elektřiny a různé akce a slevy pro nové i stávající zákazníky.
  • Přehledné faktury – zákazníci oceňují, že innogy jim posílá faktury v elektronické podobě a že si mohou snadno sledovat svou spotřebu a platby v online klientské zóně.
  • Profesionální zákaznický servis – zákazníci jsou spokojeni s komunikací a ochotou pracovníků innogy, kteří jim pomáhají s řešením dotazů a problémů.

Samozřejmě, že innogy nemá jen pozitivní recenze. Někteří zákazníci si stěžují na tyto věci:

  • Problémy s přechodem k innogy – někteří zákazníci uvádějí, že měli problémy s přechodem k innogy od jiného dodavatele. Například se jim prodloužila doba přechodu, nebo museli platit vysoké odstupné.
  • Nesrovnalosti v cenách elektřiny – někteří zákazníci tvrdí, že se jim změnila cena elektřiny bez jejich vědomí nebo souhlasu. Například se jim zvýšila cena po skončení smlouvy na dobu určitou, nebo se jim neuplatnila sleva, kterou měli nárok.
  • Nedostatečná informovanost o změnách – někteří zákazníci si stěžují, že nebyli dostatečně informováni o změnách v cenících nebo podmínkách dodávky elektřiny. Například se jim nezaslala nová smlouva, nebo nebyli upozorněni na možnost odstoupit od smlouvy.

Nízký tarif

Nízký tarif je speciální nabídka innogy pro domácnosti s nízkou spotřebou elektřiny. Tento tarif je určen pro ty, kteří ročně spotřebují méně než 1500 kWh elektřiny. Nízký tarif nabízí nižší cenu za kWh než běžné tarify a zároveň fixaci ceny na 24 měsíců. Tento tarif je ideální pro ty, kteří chtějí ušetřit za elektřinu a zároveň chránit životní prostředí, protože elektřina je dodávána z obnovitelných zdrojů.

Noční proud

Noční proud je další možnost, jak ušetřit za elektřinu s innogy. Noční proud je dostupný pro zákazníky s dvoutarifním odběrem, kteří mají elektroměr s dvěma tarifními stupni. Noční proud umožňuje platit nižší cenu za kWh v noci a o víkendech, kdy je nižší poptávka po elektřině. Noční proud je vhodný pro ty, kteří využívají elektřinu hlavně v noci, například pro nabíjení elektrických spotřebičů, topení nebo ohřev vody.

 Závěr

innogy je spolehlivý a renomovaný dodavatel elektřiny pro domácnosti. Nabízí různé tarify elektřiny, které se přizpůsobují potřebám a preferencím zákazníků. Většina zákazníků je spokojena s cenami, fakturací a servisem innogy. Někteří zákazníci však mají negativní zkušenosti s přechodem k innogy, cenami elektřiny nebo informovaností o změnách. Pokud uvažujete o změně dodavatele elektřiny, doporučujeme vám porovnat nabídky různých dodavatelů a pečlivě si přečíst podmínky smlouvy.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]